Auto Kurtz, s.r.o. - Autorizovaný servis Volvo Car
Práce a kariéra v autorizovaném dealerství Volvo

Kariéra

Prodejce/ Prodejkyně ojetých vozů Volvo

Rádi mezi sebe přivítáme nového kolegu na pozici Prodejce/ Prodejkyně ojetých vozů Volvo.
Více informací

Obsluha mycího boxu

Rádi mezi sebe přivítáme nového kolegu na pozici Obsluha mycího boxu.
Zavřít

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími i potenciálními zákazníky
  • vytváření cenových nabídek vozů
  • prodej vozů – testovací jízdy, příprava vozu na předání, prezentace a předání vozu, agenda prodejních smluv
  • prodej příslušenství k vozům
  • profesionální podpora pro zákazníky v rámci poprodejních služeb
  • spolupráce při vytváření a účast v rámci marketingových aktivit pro zákazníky
  • aktivní prohlubování obchodních vztahů se zákazníky a vyhledávání nových zákazníků

Požadujeme:

  • zkušenosti s prodejem v prémiovém segmentu
  • reprezentativní vystupování
  • komunikativnost a orientace na zákazníka
  • schopnost týmové spolupráce a aktivního řešení problémových situací
  • chuť se učit a rozvíjet na profesionální úrovni
  • přehled v moderních technologiích
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • organizační dovednosti (time -management a stanovování si priorit)
  • proaktivní přístup
  • AJ velkou výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • přátelské pracovní prostředí rodinného podniku
  • příspěvek na stravování
  • teambuldingové akce
  • motivující finanční ohodnocení
  • profesionální školící program na rozvoj prodejních dovedností

 V případě, že Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím životopis na uvedený kontakt. Děkujeme.

Kontakt

Simona Kurtzová

administrativa
Zavřít

  • ruční mytí karoserií vozů
  • kompletní čištění interiérů
  • impregnace koženého čalounění
  • tepování vozů

Požadujeme:

  • preciznost
  • fyzickou zdatnost
  • časovou flexibilitu
  • praxe vítána

Kontakt