Kompletní zimní kola

Jediný způsob, jak si při nízkých teplotách zajistit bezpečnou jízdu a plnou kontrolu nad vozem.

Prověřené pneumatiky

Kola se zimními pneumatikami jsou nezbytnou podmínkou pro bezpečnou jízdu nejen na zledovatělém nebo zasněženém povrchu, ale i obecně v prostředí, kde se teploty pohybují pod 7 °C. Námi nabízené pneumatiky byly navrženy v dokonalém souladu s prvotřídními bezpečnostními systémy, kterými je Vaše Volvo vybaveno. Jejich důkladné testování je samozřejmostí.

Poznejte zlepšené jízdní vlastnosti a ovladatelnost s kompletními zimními koly Volvo.
Stáhněte si PDF s nabídkou kompletních zimních kol pro Váš vůz níže.

1. Lepší výkon

Díky ideálnímu tření mezi pneumatikou a povrchem silnice zajišťují kompletní zimní kola Volvo po poklesu teplot pod 7 °C lepší brzdný výkon a ovladatelnost.

2. Známka kvality

Vybíráme, testujeme a schvalujeme jen ty nejlepší zimní pneumatiky těch nejuznávanějších značek. Ty v kombinaci s originálními disky Volvo vytváří perfektní zimní kola.

3. Důkladně prověřená kola

Kompletní zimní kola podrobujeme skutečně náročným testům prověřujícím jejich mezní vlastnosti. Uvedené testy zahrnují vše od testování jízdních vlastností na suchu až po jízdu na testovací dráze v oblasti polárního kruhu. Proto se na naše kompletní zimní kola můžete při svém každodenním cestování naprosto spolehnout.

4. Jistota do budoucna

Pokud svůj vůz vybavíte kompletními zimními koly, zajistíte, že budou mechanické díly Vašeho Volva perfektně spolupracovat s jeho inteligentními palubními bezpečnostními systémy. Pro bezpečnou jízdu je nutná harmonická souhra obou aspektů.

Fotografie vozu Volvo

Originální pneumatiky Volvo

Pneumatiky, jimiž bylo vybaveno Vaše nové Volvo, byly vyvinuty pro Váš konkrétní model, se kterým jsou v perfektní souladu. Jestliže původní pneumatiky z výroby vyměníte za jiné, ale opět se značkou Volvo, můžete si být jistí, že jste zvolili pneumatiky s naprosto stejnými vlastnostmi.

 

Více informací v letáku v PDF

Promluvte si s odborníky

Naši experti mají odborné znalosti, na základě kterých se můžete snáze rozhodnout, jaká kompletní zimní kola jsou pro Vaše konkrétní Volvo a pro Váš jízdní styl těmi nejvhodnějšími. Pomůžeme Vám najít kompletní zimní kola, která Vám zaručí vynikající trakci a lepší výkon, budou méně náchylná ke korozi a zachovají si svou spolehlivost i při nízkých teplotách. Mimo to budou vypadat skvěle a umožní Vám užívat si pohodovou jízdu ve Vašem Volvu po celý rok.

Objednat servis Kontakt
Nahoru