Volvo Cars aplikace

Jedna aplikace. Vše pro život s vozem Volvo.

Aplikace Volvo On Call se nyní jmenuje Volvo Cars aplikace.

Volvo Cars aplikace

Objevte služby, díky nimž bude Vaše soužití a cestování s vozem Volvo pohodlnější a zábavnější.

Dostupnost jednotlivých služeb v rámci Volvo Cars aplikace závisí na konkrétním modelu a trhu. Potřebujete-li bližší informace o svém voze a trhu, obraťte se na místního autorizovaného partnera pro prodej a servis vozů Volvo nebo na zákaznický servis Volvo Cars.

Stažení aplikace

Volvo Cars aplikaci si můžete stáhnout a vyzkoušet v jejím demo režimu, který Vám umožní seznámit se s celou řadou z výše uvedených funkcí prostřednictvím chytrých hodinek, chytrého telefonu nebo tabletu.

Ke stažení zde:

Prodloužení platnosti Volvo Cars aplikace zdarma

Máte před pravidelnou servisní prohlídkou?

Dopřáváte-li svému vozu Volvo pravidelnou péči autorizovaného servisu, získáte kromě automobilu v perfektním stavu i Volvo Cars aplikaci na rok bez poplatku. Při každoroční prohlídce upgradujeme software Vašeho vozu zdarma a prodloužíme platnost aplikace, díky níž máte pohodlnou kontrolu nad automobilem.

Pravidelný servis vozu Volvo

Co je předplatné Volvo Cars? Jak to funguje?

Při nákupu nového vozu Volvo je předplatné Volvo Cars aplikace zahrnuto v ceně až na 4 roky, dle typu komunikačního rozhraní vozu (Sensus Connect/Google Android OS). Poté můžete předplatné prodloužit prostřednictvím Volvo Cars aplikace, u svého autorizovaného prodejce Volvo Car nebo online.

Předplatné umožňuje připojení vozu a dálkové ovládání funkcí vozu prostřednictvím Volvo Cars aplikace. Předpokladem je, že vůz je z výroby vybaven hardwarem / softwarem, který umožňuje připojení.

Služby, na které se můžete spolehnout

Fotografie vozu Volvo

Sledování stavu nabití

Sledujte stav nabití a spotřebu elektřiny svého plně elektrického nebo plug-in hybridního vozu Volvo.

Fotografie vozu Volvo

Ovládání topení a klimatizace

Zapínání a vypínání topení a klimatizace na dálku nebo prostřednictvím časovače.

Fotografie vozu Volvo

Zamykání a odemykání

Zamykejte a odemykejte své Volvo na dálku pomocí telefonu a užívejte si zvýšené zabezpečení vozu.

Fotografie vozu Volvo

Plánování servisu

Naplánujte si v aplikaci další pravidelnou servisní prohlídku. (v ČR dostupné později)

Fotografie vozu Volvo

Získání podpory

Všechny informace, manuály a podpora na jednom místě. Využívejte své Volvo na maximum.

nabíjecí stanice Plugsurfing

Více než 500 000 nabíjecích míst

Najděte dostupné nabíjecí stanice, zobrazte ceny a spravujte své platby prostřednictvím Volvo Cars aplikace. Díky našemu partnerství s Plugsurfing si řidiči čistě elektrických vozů mohou vybrat z více než 500000 nabíjecích míst po celé Evropě.

Podpora, když ji potřebujete

Jestliže budete potřebovat s něčím poradit, je pro Vás k dispozici také online podpora na webu Volvo.

Stránky podpory Volvo Cars   

Často kladené dotazy

Ano, aplikace Volvo On Call změnila název a nyní se jmenuje Volvo Cars. Aplikaci neustále vyvíjíme a vylepšujeme a postupně do ní budeme přidávat další zajímavé a užitečné funkce i obsah.

Ano. V první řadě je ale důležité zdůraznit, že primární účel Volvo On Call (dále VOC), tedy přivolat pomoc, pokud dojde k aktivaci zádržných systémů vozu v případě nehody, zůstává zachován stále a ani deaktivací sítě 3G se na tom nic nezmění. Telematický modul VOC ve všech vozech oficiálně prodaných v ČR počínaje modelovým rokem MY18 (2017) již zahrnuje technologii pracující s 4G/LTE. Pokud pak jde o vozy starší produkce, zde byla od počátku používána technologie pracující s GPRS/2G/3G. Tedy vypnutím 3G nedojde k úplné nefunkčnosti VOC, nicméně z pohledu funkce aplikace VOC v mobilním telefonu lze předpokládat pomalejší systémovou odezvu, danou rychlostí datového přenosu GPRS/2G. Tuto sice omezenou, ale stále funkční odezvu VOC app jsme si ověřili i s kolegy ve Skandinávii, kde taková situace již nastala. Samozřejmě vždy je mnoho dalších faktorů, které kvalitu spojení a rychlost odezvy mohou místně dále ovlivnit.

Volvo Cars aplikace obsahuje informace o Vašem voze včetně příslušných návodů k obsluze, přičemž nabízí rychlý přístup k podpoře a možnost objednání do servisu (v ČR dostupné později). Po celou dobu aktivního předplatného můžete opakovaně čerpat asistenční služby Volvo Assistant. Uživatelé s vozem připojeným k internetu a předplatným Volvo Cars mají k dispozici také celou řadu služeb na základě vzdáleného přístupu.

Nově je také možné integrovat síť Plugsurfing do systému Volvo Cars aplikace.

Prosím pamatujte, že obsah a funkce aplikace závisí na Vašem voze a na službách, které jsou ve Vaší oblasti dostupné. Bližší informace Vám poskytne Váš autorizovaný partner pro prodej a servis vozů Volvo.

Ano, nastavení této služby je velmi snadné: jediné, co musíte udělat, je připojit nabíjecí kartu Plugsurfing k Volvo Cars aplikaci.

Získáte tak možnost najít si ve Volvo Cars aplikaci dostupné nabíjecí stanice, přičemž zde můžete rovnou i platit za využité služby a zobrazit si historii nabíjení i účtenky. To vše přehledně na jednom místě.

Od 25. 7. 2023 můžete využít zvýhodněnou sazbu 10,70 Kč za 1 kWh elektřiny vč. DPH pro čistě elektrické vozy Volvo za předpokladu, že máte svou nabíjecí kartu Plugsurfing propojenou s Volvo Cars aplikací a používáte ji při platbě a nabíjení. Zvýhodněná sazba je platná prvních 12 měsíců od předání vozu.

V České republice není dočasně možné, nebo jen omezeně v závislosti na poskytovateli, využít Volvo cars aplikaci pro přímé spuštění dobíjení vozu. Vždy je pak možné dobíjení spustit pomocí RFID klíče (karty), kterou obržíte spolu s vozem.

Volvo Cars aplikace je zdarma a můžete si ji stáhnout z obvyklých zdrojů. Některé digitální služby jsou k dispozici za příplatek. Bližší informace Vám poskytne Váš autorizovaný partner pro prodej a servis vozů Volvo.

Ne, Vaše předplatné zůstává beze změny a nemusíte vůbec nic dělat. Došlo pouze ke změně názvu.

V záložce vozu najdete sekci „Otevřít manuál“. Zde byste měl(a) najít všechny informace, které potřebujete k vyřešení problému.

Součástí aplikace je oddíl vyhrazený pro podporu. Zde můžete požádat o pomoc přímo.

Volvo ID je Váš jedinečný účet u společnosti Volvo Cars. Slouží k autorizaci Vašeho přístupu ke všem službám a produktům, abychom Vás mohli identifikovat jako zákazníka nebo uživatele. Volvo ID si můžete vytvořit po instalaci aplikace při jejím prvním otevření.

Chcete-li obnovit své heslo, postupujte následujícím způsobem:

Na webových stránkách Volvo Cars

1. Na webových stránkách Volvo Cars si můžete heslo změnit přímo.
2. Možnosti pro správu svého Volvo ID naleznete v nabídce vpravo nahoře.
3. Zadejte uživatelské jméno odpovídající Vašemu Volvo ID (e-mailovou adresu nebo telefonní číslo).
- Obdržíte zprávu s odkazem, který můžete použít k nastavení nového hesla.

V aplikaci Volvo Cars

1. Otevřete si aplikaci Volvo Cars.
2. Vyberte možnost Přihlásit se.
3. Stiskněte tlačítko Zapomenuté heslo a postupujte podle pokynů na displeji.

Potřebujete-li další pomoc s přihlašováním, obraťte se na svého autorizovaného partnera pro prodej a servis vozů Volvo nebo na zákaznický servis Volvo Cars.

Objednat servis Kontakt
Nahoru